Nutritionist Elena Rosu raspunde tuturor intrebarilor adresate pe Facebook. Intrati, asadar, si pe facebook.com/proDieta pentr
Va recomandam sa vizitati si magazinul nostru din Iasi cu alimente naturale si suplimente nutritive marcile Diet Food, Primeal, La Mandorle Franta, Probios Italia, EcoDoo, Acorelle, Najel, Ladrome si multe altele https://www.prodietamagazin.ro/
Luni - Vineri 10-15 TEL. & WhatsApp 0722.264.936 / 0770.534.846
Magazinul nostru foloseşte cookie pentru a-ți oferi o experiență personalizată. Acceptă cookie pentru a te bucura de toate facilitățile magazinului nostru online.
HR200519
Nou
Sucul multifructe cu ghimbir (ginger), mere, ananas, struguri este produs de casa germană Rabenhorst. Este o băutură răcoritoare de vară dar ideală și pentru serile de iarnă. Ghimbirul este recunoscut pentru proprietățile sale curative, ideal anti vomitiv spre exemplu. De aceea, acest suc este recomandat copiilor și persoanelor ce pleacă la drum cu mașina, avionul sau barca. Se reduce foarte mult senzația de rău de mișcare.
Ingrediente: suc ecologic de mere, suc ecologic de struguri albi, suc ecologic de ananas, suc ecologic de ghimbir (1%).
Se poate servi atât rece cât și cald. Înainte de a deschide, agitați sticla. Închideți întotdeauna sticla deschisă și păstrați-o în frigider. A se consuma de preferință în 5 zile de la deschidere.
Ghimbirul este un antiinflamator natural. Ghimbirul numit și ginger poate ajuta la ameliorarea simptomelor ce apar atunci când sistemul tău imunitar este suprimat (cum ar fi durerile de gât sau durerile întregului corp). Este recomandat în caz de răceală, gripă, viroză.
Conținut: 0,75 l. Producător: Haus Rabenhorst, Germania.